Imprezy

Kalendarium imprez Karpacz

Survival Race KIDS.
miejsce: Olimpijska 9, Karpacz
organizator: Survival Race, Miasto Karpacz
Impreza odbywa się :2021, w miesiąc (u)(ach): Maj
W dniach : 1 2
Wytarzamy w błocie dzieciaki z całej Polski! Startuje Survival Race Kids 2021!
Miejski bieg z przeszkodami dla najmłodszych zawita w tym roku aż do 17 miast. Letnia trasa Survival Race dla dzieci wystartuje w majówkę w Karpaczu, a wielki finał sezonu odbędzie się w pierwszy weekend nowego roku szkolnego w Poznaniu.

Survival Race KIDS to przygoda pełna pozytywnych emocji i wyzwań dla dzieci w wieku 3-13 lat. Trzy poziomy trudności dopasowane są do kategorii wiekowej - na Krasnali (3-6 lat) czeka ok. 700 metrów trasy. Piraci (7-10 lat) przebiegną ok. 1400 metrów. Ninja (11-13 lat) pokonają ok. 2 kilometry.
Na specjalnym torze z przeszkodami każdy uczestnik poczuje się jak bohater i skutecznie rozładuje drzemiące w nim pokłady energii! Mali Wojownicy będą musieli pokonać między innymi wodną zjeżdżalnię, pajączka, “Kulkożercę” czy miniaturową wersję kultowej przeszkody - rampy. Na trasie nie zabraknie błota - dzieciaki będą mogły się bezkarnie wybrudzić! Uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale oraz gadżety i będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji.  Wszystko to z największą dbałością o bezpieczeństwo i z zachowaniem niezbędnego reżimu sanitarnego.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na naszej stronie: www.survivalrace.pl/kids oraz na wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/279156847058364

więcej >>


LOKALIZACJA
Imię lub nick

Wpisz treść komentarza

Atrakcyjność dla dzieci
Wrażenia końcowe

« Pytanie kontrolne


Pola oznaczone (*) są wymagane. Komentarze skrajnie obraźliwe nie będą zamieszczane.
POLECAMY NOCLEGI
Willa Emi


więcej na www
Dom w Kratę

RUSTYKALNY DOM Z WIDOKIEM NA ŚNIEŻKĘ
więcej na www


Miejsce na twoją reklamę.
Zadzwoń zapytaj tel.
75 64 19 919