Imprezy

Kalendarium imprez Karpacz

Trójwymiarowa wystawa "Dinozaury 3D"
miejsce: Hotel Gołębiewski, ul. Karkonoska 14, Karpacz
organizator: Grupa MTP
Impreza odbywa się :2021, w miesiąc (u)(ach): Lipiec
W dniach : 17 18
Hotel Gołębiewski w Karpaczu to kolejny przystanek w podróży Wystawy IDINOZAURÓW w 3D po Polsce. Serdecznie zapraszamy do zobaczenia tej niezwykłej wystawy zarówno Gości Hotelu Gołębiewski w Karpaczu jak i mieszkańców i turystów. Będzie to niewątpliwie wielka atrakcja wakacyjnego wypoczynku zarówno dla dzieci jaki i dorosłych.

Oko w oko z dinozaurami

Okulary 3D jako wehikuł czasu - odkryj jurajski świat w trójwymiarowej wersji i poznaj ponad 50 gatunków dinozaurów w niestandardowej formie. Zostań odkrywcą i wybierz się w podróż pełną przygód z  łagodnymi roślinożercami i drapieżnymi mięsożercami – tylko nie daj się im złapać!

Wszystkie obrazy w ciekawej formie 3D, oglądane przez specjalne okulary, dzięki którym dinozaury i inne prastare zwierzęta będą wyglądać jak żywe, tworząc iluzję jakby wychodziły z obrazów! Efekt trójwymiarowości robi niesamowite wrażenie nie tylko na dzieciach, ale również na ich opiekunach. Daj się ponieść emocjom!

Informacje dotyczące zwiedzania:

Zwiedzanie wystawy rozpoczyna krótki wykład wprowadzający, omawiający w jaki sposób oglądać obrazy by zobaczyć wszystkie ich walory. Przed wejściem na teren wystawy należy odebrać jednorazowe okulary 3.
Bilet normalny jednorazowy – 34,00 zł/os.
Bilet ulgowy jednorazowy – 30,00 zł/os.
przysługuje dzieciom w wieku 4-7 lat oraz posiadaczom ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej, emeryta, rencisty lub karty dużej rodziny; gościom Hotelu Gołębiewski po okazaniu karty pokojowej. Przy wejściu na wystawę należy okazać w/w dokument upoważniający do ulgi.
Dzieci do 3 roku życia mają bezpłatny wstęp - koniecznie pobierz bilet dla dziecka za 0 zł!

Dokładamy wszelkich starań, by wydarzenie było 100% bezpieczne dla naszych zwiedzających, zachowując wszelkie normy i zalecenia sanitarne.

więcej >>


LOKALIZACJA
Imię lub nick

Wpisz treść komentarza

Atrakcyjność dla dzieci
Wrażenia końcowe

« Pytanie kontrolne


Pola oznaczone (*) są wymagane. Komentarze skrajnie obraźliwe nie będą zamieszczane.
POLECAMY NOCLEGI
Family First największy Apartament w Centrum

od 500 zl | więcej na www

Miejsce na twoją reklamę.
Zadzwoń zapytaj tel.
75 64 19 919