Imprezy

Kalendarium imprez Karpacz

Olimpijska Noc Muzeów 2022
miejsce: Muzeum Sportu i Turystyki, ul. Kopernika 2, Karpacz
godziny: 18:00-21:00
organizator: Muzeum Sportu i Turystyki
Impreza odbywa się :2022, w miesiąc (u)(ach): Maj
W dniach : 14
Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu zaprasza na Olimpijską Noc Muzeów 2022. Tegoroczna impreza będzie „Olimpijska” ze względu na wystawę fotografii „Olimpijskie Tokio 2020”, wypożyczoną z Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz obchodów „Dni Olimpijczyka 2022”, organizowanych we współpracy z Karkonoskim Klubem Olimpijczyka.

Wstęp do muzeum na wystawę stałą i czasową będzie w tym czasie bezpłatny. Każdy będzie mógł obejrzeć cenne zbiory muzealne, w tym unikalną kolekcję medali uczestnictwa z zimowych igrzysk olimpijskich (1928-2018). Będzie też możliwość spotkania sportowców - olimpijczyków, którzy brali udział w letnich i zimowych igrzyskach olimpijskich. Dla pierwszych 30 zwiedzających przygotowano wyjątkowy upominek – znaczek pocztowy o nominale 4 zł, w pięknej oprawie filatelistycznej, wydany przez Pocztę Polską oraz Biuro Współpracy Międzynarodowej i Filatelistyki w Warszawie z okazji XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022.

Dwukrotna złota medalistka w strzelaniu Renata Mauer-Różańska, najwybitniejsza sportsmenka z Dolnego Śląska, wyraziła zgodę na udostępnienie zwiedzającym swojego złotego medalu olimpijskiego (zdobytego na XXVII Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Sydney w 2000 r.). Każdy będzie mógł wykonać sobie zdjęcie z medalem. Zachęcamy do udostępnienia go później w mediach społecznościowych z oznaczeniem Muzeum Sportu i Turystyki (@muzeum.karpacz).

LOKALIZACJA
Imię lub nick

Wpisz treść komentarza

Atrakcyjność dla dzieci
Wrażenia końcowe

« Pytanie kontrolne


Pola oznaczone (*) są wymagane. Komentarze skrajnie obraźliwe nie będą zamieszczane.
POLECAMY NOCLEGI
Pokoje gościnne Polonez

Zapraszamy w Karkonosze!
więcej na www
Willa Skała

Zapraszamy do nowego obiektu Nowoczesna Willa
więcej na www


Miejsce na twoją reklamę.
Zadzwoń zapytaj tel.
75 64 19 919