Ogłoszenia

Ogłoszenia, oferty zapytania użytkowników - Karpacz

Ogłoszenia Usługi - Różne


Zadłużona S.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
KancelariaPomocy.pl Oferuje : czasowe przejęcie zarządu spółki z o.o. S.A prowadzenie zarządu przedsiębiorstwa na zlecenie. skup sprzedaż zadłużonych spółek z o.o. na polskim i europejskim rynku inwestycyjnym. ochronę majątku prywatnego w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą i następnie częściowe oddłużenie w instytucjach Skarbu Państwa. ochronę majątku prywatnego przed wierzycielami, ochrona majątku przedsiębiorstwa w sprawach spornych z instytucjami Skarbu Państwa.wdrożenie procesu restrukturyzacyjnego spółki wiążącego się z przejęciem jej udziałów - co pozwala wprowadzić skuteczny plan naprawczy i zmienia relacje między wierzycielami a zarządem spółki, m.in. poprzez powołanie nowego zarządu. Oferujemy Natychmiastową Pomoc! NASZA PRZEWAGA to zespół współpracowników Praktyków z wieloletnim doświadczeniem w sprawach związanych z upadłościami Spółek i osób prywatnych. Skontaktuj się z nami : www.KancelariaPomocy.pl tel. -- email: (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2017-10-02 | ważność :2017-10-29
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:142784
299 k.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. K.s.h oraz art. prawa upadłościowego i naprawczego a także art. ordynacji podatkowej, jak i również art. K.s.h. Skutecznie uwalniamy z ksh, pomagamy w trakcie, jak i przed kontrolami z UKS/KAS/ZUS. W tym celu przeprowadzamy postępowania układowe, upadłościowe i restrukturyzacyjne polegające na: - zakupie udziałów w spółce, która znalazła się na skraju bankructwa. - wystąpieniu w roli upadłego, jako zarząd kryzysowy - podjęciu negocjacji z pracownikami i wierzycielami. - pomocy w uzyskaniu środków finansowych, lub w pozyskaniu inwestora branżowego. - utworzenie na bazie przedsiębiorstwa w likwidacji nowego podmiotu, wykorzystującego potencjał spółki. Nasza propozycja obejmuje osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, jak i spółki. Prowadzimy także szkolenia z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. tel.-- www.fabrykakreatywna.com email: (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2017-09-14 | ważność :2017-10-13
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:142650
Oddłużanie S.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Zajmujemy się skupem i sprzedażą zadłużonych spółek z o.o. na polskim i europejskim rynku inwestycyjnym. W naszej działalności stosujemy metodę, która skutecznie chroni zagrożony windykacją majątek prywatny, narażony na utratę w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą i następnie częściowe oddłużenie w instytucjach Skarbu Państwa. Chronimy majątek prywatny przed wierzycielami, a także majątek przedsiębiorstwa w sprawach spornych z instytucjami Skarbu Państwa. W tym celu wprowadzamy plan restrukturyzacyjny dla przedsiębiorców &#; zarówno Tych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i dla spółek, pozwalający przede wszystkim uniknąć złośliwych, celowych, wyniszczających kontroli z US UKS ZUS PIP PIH etc. mobile: -- www.skupspolek.com (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2017-08-30 | ważność :2017-09-29
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:142493
Harley R.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Koniec z nadmiernym wysiłkiem Dalekie wycieczki, jazda pod górę nie powodują narastania zmęczenia i wysiłku. Jeżdżąc na rowerze elektrycznym zawsze docierasz do celu świeży i niespocony. Nawet w upalne dni zapewni poczucie komfortu&#;. Jadąc na rowerze elektrycznym masz wrażenie, że ciągle jedziesz z górki. Harley Rental na terenie Hotelu Golebiewski. Wypozyczamy rowery elektryczne,skutery Yamaha ccm,skutery ccm. Motocykle Harley Davidson. Zapraszamy!
Ogłoszenie opublikowano: 2017-06-16 | ważność :2017-07-15
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:141321
HarleyRental
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Emocje na skuterach Snieznych! HarleyRental zaprasza na zimowe atrakcje sezon / Wyprawy skuterami snieznymipo naturalnych trasach czeskich Karkonoszy! Organizujemy wyjazdy dla osob indywidualnych,grupowych i firm. Codzienne wyjazdy z mozliwoscia korzystania z tras narciarskich w czeskim osrodku Vysokie nad Jizerom. Mozliwosc rezerwacji noclegow.Szczegoly uzgadniamy telefonicznie tel.
Ogłoszenie opublikowano: 2017-01-04 | ważność :na czas nieokreślony
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:139041
HarleyRental
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Wypozyczalnia skuterow snieznych ZAPRASZA! Organizujemy wyprawy skuterami snieznymi w naturalnym terenie.Wyprawy indywidualne,grupowe,imprezy dla firm.Mozliwosc korzystania z tras narciarskich w osrodku narciarskim Vysoke nad Jizerom. Codzienne wyjazdy! Szczegoly uzgodnima telefonicznie!
Ogłoszenie opublikowano: 2017-01-04 | ważność :2017-02-02
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:139040
Bartłomiej Ł.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Zespół muzyczny na Sylwestra, Andrzejki, wesele, festyn czy zabawę. osobowy skład - profesjonalne instrumenty i nagłośnienie - zadziwiające oświetlenie. Podczas naszego wykonania parkiet będzie zapełniony gośćmi. Nie robimy długich przerw, gramy długie bloki taneczne, robimy różne zabawy podczas imprezy. % zadowolenia. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.dynamicband.info
Ogłoszenie opublikowano: 2016-12-19 | ważność :na czas nieokreślony
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:138824
Jaroslaw
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Poszukujesz rzetelnej,dyspozycyjej osoby do opieki nad apartamentem,badz malym pensjonatem zapraszam do kontaktu.
Ogłoszenie opublikowano: 2016-12-14 | ważność :2017-01-13
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:138781
Małgorzata
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
PREVENT-MED INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA MAŁGORZATA CZARKOWSKA specjalista medycyny rodzinnej Wizyta domowa to wygodny sposób na konsultację lekarską bez wychodzenia z domu. To alternatywa dla osób zapracowanych, turystów, osób starszych, mających problemy z poruszaniem się, obłożnie chorych, a także dla rodziców i ich pociech, zwłaszcza w okresie wzmożonych zachorowań na infekcje sezonowe. W ramach wizyty lekarz: - przeprowadzi badanie i postawi diagnozę, - w razie potrzeby wykona EKG serca lub szybki test diagnostyczny z moczu lub krwi - zaleci odpowiednie leczenie - wypisze recepty - w razie potrzeby poda leki na miejscu. WIZYTY DOMOWE na terenie Karpacza i okolic realizuje: MAŁGORZATA CZARKOWSKA specjalista medycyny rodzinnej TERMINY WIZYT: PONIEDZIAŁEK :-: ŚRODA :-: CZWARTEK :-: TELEFONICZNA REJESTRACJA ZGŁOSZEŃ w dniach wizyt od : do : tel.
Ogłoszenie opublikowano: 2016-11-14 | ważność :9999-12-01
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:138467
king
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Specjalistyczna ścinka drzew metodami alpinistycznymi. Pielęgnacja koron drzew i krzewów. Karczowanie nieużytków.
Ogłoszenie opublikowano: 2016-10-24 | ważność :9999-12-01
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:138208
puh i.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
jeżeli masz firmę turystyczną typu ośrodek wczasowy, pensjonat, SPA, hotel itp i chciałabyś / chciałbyś pozyskać klientów z Niemiec i Wielkiej Brytanii to zapraszamy do zareklamowania się w tych krajach. W pierwszej połowie września wykonane zostaną dwa mailingi reklamowe do biur turystycznych z Niemiec i Wielkiej Brytanii. W mailingu udział może wziąć firm. Reklama kosztuje już od zł netto, a na zlecenia oczekujemy do sierpnia. Zapytaj o szczegóły.
Ogłoszenie opublikowano: 2016-08-17 | ważność :2016-09-15
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:137476
Beata
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
POLSKI-KSIĘGOWY-BERLIN-SZCZECIN Pracujesz lub pracowałeś na terenie Niemiec, masz lub miałeś działalność gospodarcza na terenie Niemiec skontaktuj się ze mną! Doradzę Ci jakie świadczenia przysługują Ci po stronie Niemieckiej. Kindergeld Bieżąca księgowość Kadry - rozliczenie pracowników, Serwis biurowy - pisanie pism i odwołań w języku niemieckim, Adres do korespondencji w centrum Berlina Doradztwo i pomoc przy zakładaniu działalności Wnioskowanie o zasiłek dla bezrobotnych www.polski-ksiegowy-berlin.de
Ogłoszenie opublikowano: 2016-06-22 | ważność :9999-12-01
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:136050
Natalia
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Chcesz dorobić, potrzebujesz na drobne wydatki? Mam dla Ciebie pracę w Karpaczu przy wykładaniu towaru. Sam zaproponuj dni i godziny pracy a my dostosujemy grafik dla Ciebie. Stawka zł brutto/godzinę. Praca od zaraz. Zadzwoń i dowiedz się więcej.
Ogłoszenie opublikowano: 2016-05-17 | ważność :2016-06-15
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:135558
mariusz
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Wykonam garaż blaszany i zamontuje
Ogłoszenie opublikowano: 2016-03-21 | ważność :2016-09-15
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:134854
Jerzy
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Odbiory elektryczne cennik, odbiory elektryczne uprawnienia, pomiary elektryczne przetargi , odbiory mieszkań, pomiary elektryczne odbiory budynku, odbiory instalacji elektrycznych, odbiór instalacji elektrycznej protokół, odbiór instalacji elektrycznej cena, odbiór instalacji elektrycznej budynku, odbiór instalacji elektrycznej cena, odbiór instalacji elektrycznej uprawnienia, odbiór instalacji elektrycznej protokół Kraków i okolice. www.abc-serwis.eu tel.-- (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2016-02-22 | ważność :2016-08-17
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:134572

«« poprzednia   następna  »»   z 4
znaleziono 46 obiektów odpowiadającym zapytaniu

POLECAMY NOCLEGI
Karkonoskie Siodło

Tu odpoczywają myśli
więcej na www
Dom z Bala

Dom w Święta Bożego Narodzenia i w Sylwestra już zajęty. Zapraszamy na ferie zimowe!
więcej na www


Miejsce na twoją reklamę.
Zadzwoń zapytaj tel.
75 64 19 919