Imprezy

Kalendarium imprez Karpacz

Wystawa Beaty Makutynowicz "Rozanielone"
miejsce: Miejskie Muzeum Zabawek ze zbiorów Henryka Tomaszewskiego, ul. Kolejowa 3
organizator: Miejskie Muzeum Zabawek
Impreza odbywa się :2020, w miesiąc (u)(ach): Styczeń Luty
W dniach : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Serdecznie zapraszamy na wystawę Beaty Makutynowicz pn. "Rozanielone". Artystka zaprezentuje cykl Karkonoskich Aniołów Staroskrzydłych. Wernisaż wystawy odbędzie się 18 grudnia 2019 r o godz. 17.00.

Beata Makutynowicz pochodzi z mazurskiej miejscowości Pasym a obecnie mieszkam wraz z rodziną w Karpaczu. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Cieplicach, dlatego swoją późniejszą pasję tworzenia rozpoczęła od malarstwa.
Od zawsze podziwiała prace artystyczne wykonane ze starego drewna. Postanowiła spróbować. Ze starych, spatynowanych desek oraz metalowych elementów zaczęła tworzyć drewniane kompozycje: Karkonoskie Anioły Staroskrzydłe, „drewniaszki” oraz „karkoniki”.
Na kamiennych łupkach maluje karkonoskie pejzaże, które potem mocuje na starych deskach. Natomiast z małych kawałków drewna wykonuje „Chatki Beatki” - malutkie domki z drzewami, płotami i kwiatami.
Wszystkie wyroby tworzy pod jedną nazwą “Karkonoskie Rzemiosło Artystyczne”. Materiały znajduje w różnych zakątkach Karkonoszy, dzięki temu poznaje historię i magię miejsc. Odzyskując stare materiały artystka ma świadomość, że odrobinę przyczynia się do ochrony środowiska. Materiałom nie nadającym się do użytku, daje “drugie życie”.

Swoje prace wystawiała na wystawach w: Jeleniej Górze, Karpaczu, Szklarskiej Porębie, Jaworze, Lubinie, Złotoryi, Piechowicach, w Gazzada Schianno we Włoszech.
Należy do Piechowickiej Grupy Artystycznej Pi-art oraz do Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Ducha Gór.

Kontakt:
Beata Makutynowicz
beatamak71@wp.plLOKALIZACJA
Imię lub nick

Wpisz treść komentarza

Atrakcyjność dla dzieci
Wrażenia końcowe

« Pytanie kontrolne


Pola oznaczone (*) są wymagane. Komentarze skrajnie obraźliwe nie będą zamieszczane.
POLECAMY NOCLEGI
Pod Kozią Skałą

U nas znajdziesz wszystko czego potrzeba do idealnego wypoczynku!
więcej na www
Dom z Bala


więcej na www


Miejsce na twoją reklamę.
Zadzwoń zapytaj tel.
75 64 19 919