Foto relacje

Relacje z imprez

XVIII edycja Family Cup i I edycja Lauru Śnieżki

2014-03-01

W sobotę 1 marca na stoku Euro (Kompleks Narciarski Śnieżka w Karpaczu) miały miejsce
Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego organizowane w ramach XIX Mistrzostw Polski w
Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Family Cup 2014. Zawody zorganizowane zostały we
współpracy z Klubem Sportowym „Śnieżka” i w tym czasie rozegrana została również I Edycja Lauru
Śnieżki 2014 – zawody dla dzieci do 12 roku życia.
W narciarstwie alpejskim w kategorii A (najmłodszej) wśród dziewcząt wygrała Gabriela Rotko, a
wśród chłopców Aleksander Cich. W kategorii B – Nadia Pasler i Wojciech Łukaszewicz. C – Klaudia
Kamińska. D – Klaudia Wójcik i Miłosz Adamiec. E – Weronika Babicz i Damian Stanny. F – Kamila
Pinda i Dawid Stanny. G – Agnieszka Koralewska i Maciej Harasym. H – Monika Malison i Marek
Malison. I – Roman Chojka.
W Snowboardzie wśród kobiet w kategorii A pierwsze miejsce zajęła Marta Rotko. W kategorii B –
Karolina Huras. Wśród mężczyzn w kategorii A zwyciężył Kuba Denis, w B – Łukasz Rasiński, a w C –
Robert Futerhendler.
W klasyfikacji rodzinnej w narciarstwie alpejskim wygrała rodzina Malison, a w snowboardzie rodzina
Rotko.
I Edycję Lauru Śnieżki w kategorii Juniorka F wygrała Gabriela Rotko, Junior F - Aleksander Cich.
Juniorka E – Nadia Pasler, Junior E - Wojciech Łukaszewicz. Juniorka D - Klaudia Kamińska.

IMG_0113IMG_0118IMG_0119IMG_0127IMG_0136IMG_0145IMG_0154IMG_0162IMG_0165IMG_0171IMG_0175IMG_0176IMG_0180przejazd vorlaufera