Centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa - Kolorowa Karpacz

Centrum Kolorowa to miejsce, w którym można się świetnie bawić o każdej porze roku. Coś dla siebie znajdą tu miłośnicy mocnych wrażeń, narciarstwa i dobrej kuchni w muzycznej atmosferze.

Multimedia

Jedną z atrakcji Kolorowej jest Alpejski Tor Bobslejowy Alpine - Coaster. Jest to całoroczna zjeżdżalnia, która zapewnia dużo adrenaliny przy maksimum bezpieczeństwa, które zapewniają pasy bezpieczeństwa i konstrukcja, która utrzymuje wózki na miejscu. Długość zjazdu to 800 metrów przy maksymalnej prędkości 35 km/h. Po drodze czeka na nas szereg wiraży. Również popularny jest Letni Tor Saneczkowy, który ma długość 1060 metrów. Trasa obejmuje tunele, wiraże, uskoki i oczko wodne. Wózki osiągają maksymalną prędkość 35 km/h, można ją regulować za pomocą hamulców. Trzeba tu wspomnieć, że dzieci poniżej 8 roku życia mogą zjeżdżać wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. W sezonie zimowym Kolorowa staje się bardzo popularnym miejscem dla miłośników białego szaleństwa. Stok jest dośnieżany, oświetlony i ratrakowany. Działa tu wyciąg orczykowy Dopellmayer, który w ciągu godziny przewiezie 1000 osób. Na miejscu działa wypożyczalnia sprzętu sportowego, a początkujący narciarze mogą liczyć na pomoc doświadczonych instruktorów.
Po całodniowych szaleństwach można skorzystać z gościnności restauracji "U Petiego", gdzie rozgrzejemy się gorącą herbatą lub schłodzimy orzeźwiającym sokiem oraz zjemy porządny obiad przy dźwiękach muzyki.

Centrum Rekreacji i Sportu Kolorowa mieści się przy ul. Parkowej 10 (wejście od ul. Konstytucji 3 Maja). Tor czynny jest od g. 9:00 do zmroku (maksymalnie do g. 20:00).

Dojazd:
  • http://kolorowa.pl/?page_id=55
  • http://www.pks.jgora.pl/pl/rozklady
  • http://www.e-podroznik.pl/http://bus-karpacz.strefa.pl/rozklad_jazdy_jelenia_kowary_karpacz.html
  • http://www.jelenia-gora.rozkladyjazdy.pl/

strona czytana 12580

POLECAMY NOCLEGI
Willa ANNA

WYPOCZYNEK W ATRAKCYJNEJ CENIE !! ZADZWOŃ I SPRAWDŹ!!!
więcej na www
Willa Skała

Zapraszamy do nowego obiektu Nowoczesna Willa
więcej na www


Miejsce na twoją reklamę.
Zadzwoń zapytaj tel.
75 64 19 919