Szlaki do Kaplicy św. AnnyOpis oznakowanych szlaków tyrystycznych do Kaplicy Świętej Anny na górze Grabowiec, prowadzących z Karpacza, Sosnówki i Miłkowa.

Multimedia

Sztolnia na Grabowcu
Kaplica św. Anny i widok na Karkonosze
widok z Grabowca
Z Karpacza:
-
 Szlak żółty - początek z ulicy Karkonoskiej  (okolice DW Stokrotka) - czas przejścia ok 45 minut. Jest to najłatwiejszy szlak z niewilka róznicą wzniesień i pozwala na najszybsze dotarcie do Kaplicy.
- Szlak czerwony i żółty - początek z ulicy Konstytucji 3 Maja - róg Rybackiej  przez Zaporę na Łomnicy. Od DW Lubuszanin szlakiem żółtym do kaplicy - łączny czas dojścia ok 100 minut.
Początkowo idziemy szlakiem czerwonym przez zapore która tworzy  piękny zalew na Łomnicy,  dalej po drodze kilka punktów widokowych. W okolicach ośrodka Lubuszanim,  zmieniamy
szlak czerwony na żółty którym po około 15 minutach dojdziemy do celu.
Z Sosnówki:
- Szlak żółty - początek z ulicy Liczyrzepy (okolice Chaty Sosnówka) - czas ok 50 minut. Początkowo prowadz łagodnie leśną drogą,  końcówka szlaku bardzie stroma.
- Szlak czerwony - początek z drogi między Sosnówką a Miłkowem (okolice Karczmy Polskiej)  Cały czas podejscie pod górę. Końcówka trasy szlakiem niebieskim już bardzie łagodna,
. Po drodze ładny punkt widokowy na Kotlinę Jeleniogórską
Z Miłkowa: 
- Szlak niebieski -  początek z okolic Ośrodka Pomocy Społecznej Junior  - czas ok 50 minut.  najmniej uczęszczany,  trzeba  uważać, bo jest zbyta mała ilość znaków na drzewach i czasami sa wątpliwości  gdzie isć dalej.
Artykuły powiązaneZobacz również pełną informację o Kaplica św. Anny z dobrym źródłem

strona czytana

POLECAMY NOCLEGI
Pensjonat Śnieżka SPA***

KOMFORTOWE POKOJE W CENTRUM KARPACZA W SPECJALNEJ CENIE -25% W CZERWCU
więcej na www
Apartamenty i pokoje "U Doroty"

Zapraszamy od 4 kwietnia 2020 r.już mamy obiekt otwarty.Wolny domek lub oddzielne apartamenty w ustr
więcej na www


Miejsce na twoją reklamę.
Zadzwoń zapytaj tel.
75 64 19 919