Karpacz
Żółty Domek

Adres: 58-540 Karpacz,
Sikorskiego 179a
Tel. (+48) 500479888
Tel. kom. (+48) 739497983
Fax:
E-mail: wyślij zapytanie
Ceny: od 60 do 100
Czynny: całorocznie
Kontaktując się z obiektem powołaj się na portal turystyczny www.karpacz24.pl
OPIS

Zapraszamy do naszego nowego obiektu. Pokoje o wysokim standardzie z łazienkami, tv, 

internetem. Do dyspozycji naszych Gości jest w pełni wyposażona kuchnia, gdzie można spokojnie przyżądzić sobie posiłek.

Na terenie obiektu znajduje sie parking z zamykaną bramą wjazdową.W trosce o bezpieczeństwo budynek jest monitorowany. Posiadamy duży teren zielony, gdzie w ciszy można się zrelaksować lub zorganizować ognisko. Obiekt jest położony na Osiedlu Skalnym, 200m od miasteczka Western City. Do centrum jest 15-20 min spacerem.

Nasz Pensjonat położony jest w Karpaczu,na Osiedlu Skalnym.

To znane z turystycznych atrakcji miasto położone jest we wschodnich  Karkonoszach u podnóża Śnieżki, najwyższego szczytu Sudetów. Miasto praktycznie sąsiaduje przez góry z Czechami,co daje możliwość wypadów  pieszych,

Lokalizacja naszego pensjonatu jest w Kotlinie Jeleniogórskiej umożliwia odkryć piękno i nieprzebrane bogactwo Sudetów, Dolnego Śląska i Czech. Obok licznych wodospadów i szlaków turystycznych do największych atrakcji turystycznych tych regionów należą szlaki rowerowe i narciarskie.

Krystaliczne górskie powietrze – z minimalną ilością alergenów, nasycone tlenem z otaczających nas lasów Karkonoskiego Parku Narodowego.


WYPOSAŻENIE i ATRAKCJE Parking przy obiekcie Łazienki w pokojach Telewizor w pokojach
W POBLIŻU

Western City – Miasto Prawdziwych Kowbojów zlokalizowane w Ściegnach koło Karpacza to obiekt, który z pewnością zapewni zwiedzającym rozrywkę na najwyższym poziomie. Przekraczając bramę Western City przenosimy się na Dziki Zachód – do świata szeryfów,rewolwerowców.

                                                      

  • W Western City każdy może znaleźć coś dla siebie. Można tutaj strzelać z łuku Indiańskiego, rzucać do celu nożem, włócznią, rywalizować we wspinaczce na Pal Męczarni stojący dumnie na środku miasta. Dzieci mogą przejechać się 

Kolejką, jeżdżącą po wyznaczonym torze na początku miasta. Starsi mogą nauczyć się rzucać prawdziwym kowbojskim lassem, które jest nieodłącznym atrybutem każdego kowboja pracującego z bydłem. W jednym z budynków znajduje się strzelnica kowbojska, gdzie można strzelać z wiatrówek: westernowych koltów, rewolwerów, winchesterów.

 

CENNIK

60 zł od osoby dorosłej za dobę w dni powszednie. 70 zł od osoby dorosłej za dobę w weekendy. 90 zł od osoby dorosłej za dobę, jeżeli pobyt jest krótszy niż 3 doby. 100zł od osoby dorosłej za dobę w dni świąteczne. Dziecko do 3 lat bezpłatnie, jeżeli dziecko śpi razem z rodzicami. Dziecko do 7 lat 50%ceny

PROMOCJA Wolne pokoje u podnóża Królowej Karkonoszy Śniezki 🙂
STRONA WWW
Więcej informacji na stronie www.zoltydomek.wkarpaczu.pl
FUNKCJE  + Dodaj do notesu
 

.:: MENU ::.

OFERTA i CENNIK
GALERIA
POKOJE
LOKALIZACJA
ZAPYTAJ / REZERWUJ
ZOBACZ RÓWNIEŻ :
PAKIETY TEMATYCZNE
DANE OBIEKTU
ilość miejsc 21
apartamenty x
typu studio x
POKOJE
1 os. x
2 os. 6
3 os. 03
4 os. x
5 os. i większe x

jesteś gościem
3648

Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu